click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Tam ekran Prev Sonraki
Advanced Search

0 TL to 1,500,000 TL

More Search Options
We found 0 results. View results
Advanced Search

0 TL to 1,500,000 TL

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Site Kullanım Kuralları

Sitemiz’de gayrimenkul ilanı yayınlarken ya da gayrimenkul ilanı ararken belirteceğimiz bazı kurallara uymanız gerekmektedir. Bu kurallar;

Bireysel kullanıcılarımız için kullanım kuralları;
– Bireysel kullanıcılarımızn Sitemiz’de üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir.
– Bireysel kullanıcılarımız satmak ya da kiralamak istedikleri gayrimenkulleri için Sitemiz’de ücretsiz olarak 1 adet ilan verebilirler. Bu 1 adet ilanın yayınlanması için Sitemiz bireysel kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmez.
– Bireysel kullanıcılarımız ilan oluştururken gayrimenkullerine ait bilgileri eksiksiz ve doğru olarak belirtmelidirler. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
– İlanı verilen gayrimenkulle ilgili herhangi bir borç veya bildirilmesi gereken herhangi bir yasal durum var ise ilan detayında mutlaka belirtilmelidir. Bu gibi durumların satın alma veya kiralama işlemi sırasında ortaya çıkması ilan verenin güvenirliliğinizi zedeleyecektir.
– Oluşturduğunuz ilana eklediğiniz fotoğraflar mutlaka gayrimenkule ait, orjinal fotoğraflar olmalıdır.
– Bireysel kullanıcıların sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.
– Gayrimenkul arayan bireysel kullanıcılarımız ilgilendikleri gayrimenkul ile ilgili olarak ilan sahipleri ile irtibata geçmek istediklerinde sitemiz üzerinden e-mail gönderebilirler. İlan sahibi ile e-mail yolu ile iletişime geçildiğinde yazılan e-mail küfür, hakaret, kişilik haklarını zedeleyici cümleler, reklam amaçlı tanıtım yazılar içermemelidir.
– Bireysel kullanıcılar satılmış, kiralanmış veya vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlarını üye panelleri üzerinden durdurmalı ya da silmelidirler.
– Bireysel kullanıcılar Sitemiz’de ilan yayınlayarak, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan üyelik sözleşmesine, kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahüt eder.

Kurumsal Emlak Ofisi kullanıcılarımız için kullanım kuralları;
– Kurumsal emlak ofisi üyelerimizin Sitemiz’de üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir.
– Kurumsal kullanıcılar portföylerinde bulunan gayrimenkullere ait ilanları yayınlamak için Sitemiz’e abonelik bedeli ödemelidirler.
– Kurumsal kullanıcılar ilanlarını oluştururken gayrimenkullerine ait özellikleri eksiksiz ve doğru olarak belirtmelidirler. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
– İlanı verilen gayrimenkulle ilgili herhangi bir borç veya bildirilmesi gereken herhangi bir yasal durum var ise ilan detayında mutlaka belirtilmelidir. Bu gibi durumların satın alma veya kiralama işlemi sırasında ortaya çıkması ilan verenin güvenirliliğinizi zedeleyecektir.
– Oluşturduğunuz ilana eklediğiniz fotoğraflar mutlaka gayrimenkule ait, orjinal fotoğraflar olmalıdır.
– Kurumsal kullanıcıların sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.
– Kurumsal üyelerimiz üye panellerinin yönetimini sağladıkları üye giriş bilgilerini kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşmamalıdır. Bu durumdan doğacak zararlar ile ilgili olarak Sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir.
– Kurumsal kullanıcılar her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilir. Bir kurumsal üyelik altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar Sitemiz tarafından sistemden silinecektir.
– Kurumsal kullanıcılar satılmış, kiralanmış veya vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanları üye panelleri üzerinden durdurmalı ya da silmelidirler.
– Kurumsal kullanıcılar Sitemiz’de ilan yayınlayarak, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan üyelik sözleşmesine, kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahüt eder.
– İlan girişi yapan kurumsal kullanıcı şubesi bulunmadı bir firmanın adını, logosunu, vb. bilgilerini o firmanın izni olmadan kullanmamalıdır. Bu kullanımdan dolayı çıkabilecek yasal anlaşmazlıklarda tüm sorumluluk ilan verene aittir.
– Sitemiz kullanıcı kaydı sırasında beyan ettiğiniz bilgilerinizin doğruluğunu onaylamak için resmi belgelerinizi talep etme hakkını saklı tutar.

Compare Listings